o nas

Project Management Lew to dostawca kompleksowych usług związanych z pracami ogólnobudowlanymi (w tym m.in. elewacje, rewitalizacja zabytków)Shell and Core oraz
Fit Out. PMLew również specjalizuje się w projektowanie architektonicznej oraz branżowe.. Firma powstała z połączenia wieloletniej wiedzy i doświadczeń w zakresie szeroko pojętych usług budowlanych oraz Business Process Outsourcing.
Specjalizujemy się w projektach i obsłudze inwestycji dla segmentu retail – zarówno w dużych obiektach handlowych, jak również powierzchniach komercyjnych. Skutecznie pomagamy w tworzeniu miejsc, które sprzedają markę, towar, usługę, miejsca, które sprzedają emocje, wyobraźnie oraz budzą pozycje marki.

Zbudowaliśmy zespół, który podejmuje się wymagających wyzwań. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracy z Klientami z wielu branż, min. retail, HoReCa, Office czy architektonicznej. Dbamy o wysoką estetykę pracy oraz jakość wykonywanych usług.

Naszym mottem przewodnim jest komfort i zadowolenie Klientów. Poprzez nasze zaangażowanie i dobre rozumienie rynku dostarczamy kompletną usługę z akcentem na:

– terminowość oraz dobre planowanie i wykorzystanie zasobów

– umiejętność rozwiązania niestandardowych zadań